Prawo do odstąpienia od umowy


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas Pauzza sp. z o.o., 75-137 Koszalin ul. Szczecińska 38, e-mail: [email protected] tel. +48 666 896 666) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia dołączonego do przesyłki zwrotnej.

Odstąpienie od umowy POBIERZ OŚWIADCZENIE

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Przedmiot nie może nosić śladów użytkowania. Musi posiadać oryginalne metki oraz opakowanie.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Jakakolwiek wygrana w konkursie organizowanym przez sklep Pauzza nie podlegają wymianie ani zwrotowi 

Produkty z kategorii OUTLET nie podlegają zwrotowi ani reklamacji.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym odebraliśmy od Państwa przesyłkę zwrotną. Zwrotu płatności dokonamy na rachunek bankowy podany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz (PAUZZA Anna Czapiewska, ul. Szczecińska 38, 75-137 Koszalin , niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Adres firmy:                                    

PAUZZA                                             
ul. Szczecińska 38
75-137 Koszalin

Jeśli będą jakiekolwiek problemy, po odbiorze przesyłki skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie.
Aby uzyskać informacje na temat zwrotu (odstąpienia od umowy) prosimy o kontakt pod nr +48 666 896 666

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem.