PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (PAUZZA, 75-137 Koszalin ul. Szczecińska 38, e-mail: [email protected] tel. +48 666 896) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia dołączonego do przesyłki zwrotnej.

POBIERZ OŚWIADCZENIE

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Przedmiot nie może nosić śladów użytkowania. Musi posiadać oryginalne metki oraz opakowanie. Zastrzegamy sobie prawo do obniżenia wartości rzeczy proporcjonalnie do jego stanu.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz (PAUZZA Anna Czapiewska, ul. Szczecińska 38, 75-137 Koszalin), niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Adres firmy:

PAUZZA
ul. Szczecińska 38
75-137 Koszalin

Jeśli będą jakiekolwiek problemy, po odbiorze przesyłki skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie.
Aby uzyskać informacje na temat zwrotu (odstąpienia od umowy) prosimy o kontakt pod nr +48 666 896

Wymiana towaru

Aby wymienić towar należy odesłać go bez pobrania na adres:

PAUZZA
ul. Szczecińska 38
75-137 Koszalin

wraz z dołączoną informacją oraz dowodem zakupu (faktura elektroniczna dostępna na mailu):
– swój login ze sklepu i numer zamówienia
– imię, nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego
– pełny adres do wysyłki zwrotnej
– model, rozmiar oraz kolor towaru na wymianę

Zakupiony towar można wymienić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. W przypadku wymiany koszty przesyłki w obie strony pokrywa Kupujący.

Koszty przesyłki do kupującego to 10 zł w przypadku wymiany na inny rozmiar.

Wymianie podlegają wyłącznie towary fabrycznie nowe i nieużywane.

Uprzejmie informujemy, że wymiana jest możliwa jeśli posiadamy wybrany towar (model, kolor, rozmiar) przez Klienta dostępny na magazynie. Wymiana trwa do 30 dni od daty otrzymania od nas przesyłki.

Uwaga! Opcja wymiany jest niezależna i nie ogranicza w żaden sposób ustawowego prawa Konsumenta do odstąpienia od umowy.
Aby uzyskać informacje na temat zwrotu (odstąpienia od umowy) prosimy o kontakt pod nr +48 666 896 lub [email protected]

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

 

error: Uwaga: Kopiowanie zabronione !!